Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení turnaje v Karlových Varech

16. 8. 2014

 

Turnaj v Karlových Varech
V pátek 15.8.2014 jsme se zúčastnili  Karlovarského poháru 2014. Turnaj byl dobře zorganizován a sehráli jsme kvalitní přípravné zápasy s dobrými soupeři. Celý turnaj jsme odehráli v této sestavě:
Kadlec, Ludvík-Pojar, Řehout, Kouba, Cibuzar, Zelenka, Pouzar, Michalec, Anderle, Masopust, Hájek, Šťastný, Petrovič, Lukáš.
S každým soupeřem se hrálo utkání na 2x15 minut, kdy se každá patnáctiminutovka počítala do tabulky jako samostatný zápas.
Naše výsledky :
Motor ČB – Písek 5 : 0   Pouzar(Zelenka), Hájek(Anderle),Kouba(Lukáš), Pojar (Pouzar), Masopust(Anderle)
Motor ČB – Písek 2 : 1 Masopust(Kouba), Řehout(Pouzar)
Motor ČB – Plzeň 0 : 0
Motor ČB – Plzeň 2 : 0   Pouzar(Michalec), Zelenka(Pouzar)
Motor ČB – Karlovy Vary 3 : 0 Zelenka(Pouzar), Pouzar(Michalec), Pojar(Anderle)
Motor ČB –Karlovy Vary 1 : 1 Pojar(Pouzar)
 
Pokud by v tomto momentě turnaj končil, byli bychom vítězové. V propozicích turnaje byly ještě zápasy play off o celkové umístnění . Ve finále jsme se tedy znovu utkali s domácími K. Vary v zápase 2x15 minut.
Byli jsme rovnocenným soupeřem silnému domácímu mužstvu, utkání bylo opravdovým finálem celého turnaje. Bohužel jsme dostali na začátku druhé poloviny gol a i přes několik pěkných šancí a závarů se nám vyrovnat nepodařilo. Domácí o svém vítězství rozhodli v poslední minutě golem do prázdné branky při našem power play.
Karlovy Vary – Motor ČB 2 : 0
Získali jsme i jedno velmi pěkné individuální ocenění – nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen David Kouba.
 
Celkové pořadí :
1.       Karlovy Vary
2.       Motor ČB
3.       Plzeň
4.       Písek
Hodnocení trenéra Kadlece : Na turnaj jsme neodjeli v optimální sestavě , pouze s třinácti hráči do pole. V obraně nastoupil dokonce útočník Kouba, který byl nakonec vyhlášen nejlepším obráncem celého turnaje. Všichni hráči zaslouží poděkování a pochvalu za bojovnost, nasazení a výkony, optimální jejich schopnostem. Velmi dobře zachytali oba brankáři. Všichni soupeři se již snažili hrát do těla, takže jsme si mohli vyzkoušet, jak se bude hrát v soutěži. Druhé místo považuji vzhledem ke kvalitě soupeřů za úspěch, i když hráči byli bezprostředně po finále zklamaní.