Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení zrušení účasti na turnaji ve Valašském Meziříčí

16. 2. 2016

 

V pondělí večer jsem musel zrušit účast a odhlásit HC Motor z turnaje ve Valašském Meziříčí. Abych předešel zbytečným fámám a dezinformacím, nabízím vysvětlení a důvody, proč tomu tak bylo. Překvapilo mě, že na otázku, kdo z rodičů bude mít zájem o nocleh, bylo několik odpovědí, že nejedou hráči. Také prý někteří rodiče s Honzou Rybou řešili délku a cenu za turnaj, včetně velkých nákladů na dopravu. Je škoda, že to neřešili se mnou a ihned, abychom turnaj zrušili již minulý týden a umožnili sehnat snáze pořadatelům náhradu. Dále se někteří nevyjádřili vůbec, takže jsem předpokládal, že hráči pojedou a budeme muset pro ně zorganizovat dopravu (vlak, zapůjčení větších aut). Ohledně termínu turnaje jsem se několikrát tázal trenéra výběru jihočeského kraje 2002 R. Fouska, zda má výběr na tento termín akci. Nebyla dle jeho vyjádření v plánu nebo o ní nevěděl. Nakonec výběr se zúčastní v tomto termínu turnaje v Soběslavi. Jelikož Strakonice hrají v té době přebor republiky v Přerově, je předpoklad, že se dostane i na některé naše hráče. A na tentýž turnaj Honza Ryba domluvil účast kombinovaného týmu 2001-02, takže si někteří naši hráči v tomto termínu zahrají. Nezbylo mi tedy nic jiného, než turnaj ve Valašském Meziříčí zrušit a omluvit se pořadatelům turnaje.