Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj třetí den

8. 9. 2012

Po opět klidné noci a dobré snídani jsme začali vybíjenou, standartně mizerně. Bohužel výkon se přenesl i do zápasu s Českou Lípou. Se soupeřem, který nešel v ostatních zápasech pod 10 obdržených golů, jsme vyhráli 6 : 1 (Masopust, Jasečko, Remta, Michalec, K.Ryba, Kouba). Většina hráčů si pořád nechce uvědomit, že hokej je o kázni, přemýšlení a makání. S tím souvisí i to, že kromě drobných kázeňských prohřešků, jsme museli řešit i dva větší. Po obědě - lososové nugetky s bramborem jsme se šli nabudit vybíjenou na zápas s největším favoritem turnaje - Letňany.

V tomto zápase povrdily Letňany úlohu favorita a vyhrály 5 : 0. Rozhodla první třetina(4 : 0), pak již jenom kontrolovaly hru a bušlly do brankáře Dominika Ludvíka, který nastoupil od půlky zápasu a už gol nepustil. Po poslední vybíjené a večeři nás čeká ještě dovednoství soutěž v bruslení štafety, jednotlivce na obratnost, přesnost a tvrdost střelby. Nominovaní za HC ČB jsou Ludvík, Řehout, Remta, Masopust, Pouzar a Kouba. Pak už spánek a příprava na poslední den, kdy si to rozdáme s Pardubicemi o třetí místo.

 

Výsledky dovednostních soutěží - Jirka Remta na výborném 2. místě v bruslení obratnostii, David Kouba 4. v přesnosti střelby. Při dobré konstelaci výsledků můžeme být i na druhém místě. Každopádně máme ve svých rukou bronz - ráno od 10.25 držte palce. Děti po perném dni už spí a realizační tým kontroluje pitný režim rodičů.